Nadchádzajúce podujatia

SCARY SESSION
sobota 22.6.2024. / 20.00.
Vizuálno-hudobný večer plný hororových krátkych filmov a elektronickej hudby. O vizuálnu časť programu sa postará skupina filmárov RAINYNIGHTS https://www.youtube.com/@rainynightspictures , ktorá sa s veľkým nadšením venuje tomuto žánru. Niekoľko svojich filmov už úspešne odprezentovali za nadšeného ohlasu fanúšikov hororu. Do Prešova prinesú svoje najväčšie pecky.Prešovčan Tomáš Mutina https://www.facebook.com/thxmpage je stálicou elektronickej a industriálnej scény. Práve on stojí za hudbou a zvukmi k filmom skupiny RAINYNIGHTS. Zároveň je polovicou zoskupenia THE OPPOSER DIVINE, ktoré vystúpi naživo so svojou novinkou Void Factor, vydanou nedávno na značke Electrofrequent. THE OPPOSER DIVINE https://www.instagram.com/the_opposer_divine/ momentálne sprevádza českú legendu Vanessa na jej turné.O warm-up do zotmenia a afterparty sa postará domáci DJ DENSITYhttps://www.mixcloud.com/DJ_Density_PO/ so selekciou tej najlepšej elektroniky od deväťdesiatok až po dnešoK.
Peci Uher
štvrtok 27.6.2024. / 20.30.
Peter Uher je gitarista a skladateľ, tvorí zmes ambientu a moderného jazzu. Jeho skladateľský štýl poháňa nekonečná hudobná zvedavosť, zaujímavý zvuk a rytmy spojené s chytľavými melódiami. Pracoval s mnohými hudobníkmi v oblasti jazzu, pop music a klasickej hudby. V roku 2021 vydal album „New Reality“, ktorý bol nominovaný na prestížnu cenu Esprit 2022. Po jeho vydaní si Peci zahral ako výkonný umelec vo svetovom orchestri Grzecha Piotrowského na koncerte v Bielsko Biala v Poľsku a bol pozvaný do Poľska na jazzový festival v Olsztyne.
Vinylové s ... Martin Husovský
sobota 29.6.2024. / 20.00.
Príď aj ty a tentoraz neber platňu. 𝑉𝑖𝑛𝑦𝑙𝑜𝑣𝑒́ 𝑠... je nový formát, v rámci ktorého si budeme pozývať hostí, ktorí nám prinesú svoje platne a okrem počúvania sa budeme zhovárať o počúvaní hudby - samozrejme na vinyloch, no nielen. Naše pozvanie ako prvý prijal hudobník 𝐌𝐚𝐫𝐭𝐢𝐧 𝐇𝐮𝐬𝐨𝐯𝐬𝐤𝐲́.