O kaviarni

Prešovská kaviareň Christiania je útulný priestor v originálnom prevedení, v ktorom môžeš stráviť množstvo príjemných chvíľ pri aktívnom i pasívnom oddychu, ale aj v pracovnom nasadení.

V Christianii vám ponúkame len to najlepšie. Vybrať si teda môžete z jedinečnej ponuky pivných a vínnych špecialít od remeselných výrobcov zo Slovenska. Nie je nám cudzí ani zdravý životný štýl, v ponuke máme rôzne limitované edície bio štiav či fair-trade ľadové čaje.

Okrem príležitostí na pasívny oddych — či už s kamarátmi alebo osamote u nás môžeš oddychovať i aktívne — staráme sa totiž aj o tvoj kultúrny život v celej jeho rozmanitosti. A tak sa tu môžeš jeden večer zasnívať v rytme dreampopovej kapely, o deň na to skákať pod pódiom na koncerte niektorej z tých najlepších slovenských, ale aj zahraničných legendárnych rockových kapiel a na deň nasledujúci sa zahĺbiť do politickej či spoločenskej témy na besede alebo literárnej čítačke.

Ak si milovníkom dobrých kníh, v Christianii si prídeš na svoje aj v tomto — nájdeš tu napríklad kompletnú zbierku reportážnych titulov z vydavateľstva Absynt.